Soovin, et need fotod mis teeme saaksid kindlasti ka väljaprinditud, mitte ei jääks failidena arvutisse surema ning vaid facebooki albumis näitamiseks.  Pakun võimalust tellida juurde paberpilte ja lõuendeid.
Just paberfoto on see mis jääb kestma ja mida teie lapsed ja lapselapsed kunagi käes saavad hoida ja vaadata. Tänapäeva tehnika areneb nii kiiresti, et suure tõenäosusega kui hoiate faile mälupulgal või välisel kõvakettal siis tulevikus puudub nendele üldse ligipääs – kui keegi tooks täna Sulle fotod flopi peal siis mis sellega peale oleks hakata?
Samuti soovitan pilte lasta printida ka suurelt lõuendile ning kaunistada sellega oma kodu – meie fotod kaunistavad seina samamoodi nagu maalid, rääkides lugu meist endist.
Soovitan tellida nii paberfotod kui lõuendid minu käest, et garanteerida 100% õiged värvid, kontrastid ja kvaliteet. See ei pruugi nii olla omalt poolt valitud laborist tellides. 

 

FOLIO BOX

Fine art muuseumi kvaliteediga trükised paspartuus

Korralik must fotokarp mille sees on 15x23cm trükid A4 paspartuus. Paspartuuga koos saab pilte ka raamida. Või hoidagi neid seal karbis mis täidab samasugust ülesannet nagu fotoalbum.

FOTOLÕUEND

Fotolõuend on mõeldud seinale panekuks – mida suurem, seda efektsem jääb. Puuraamile pingule tõmmatud kangale trükitud pilt. Näeb välja nagu maal ning ei vaja eraldi raamimist.

en_US
et en_US